Karimus

Meie Teenused Teie jaoks

Disainiprojekti Loomine

Pakume teile tasuta disainiprojekti teie tulevase mööbli jaoks. Lihtsalt külastage meie salongi, broneerides eelnevalt sobiva külastusaja meie broneerimisvormi kaudu.

Hinnaettepanek

Saatke meile oma valmis projekt ja nädala jooksul esitame teile personaalse hinnapakkumise mööbli hindamiseks. Esitage päring meie päringuvormi kaudu.

Koduse Disaineri Tellimine

Meie disainerid saavad tulla teie koju. Nad teevad eelneva mõõtmise, kuulavad teie soove ja suundumusi ning pakuvad mitu disainikontseptsiooni. Pärast ühe või mitme suuna valimist jätkatakse projekti tööd salongis või sidevahendite abil. Tellige kodune disainer meie tellimisvormi kaudu.

Mugav Suhtlus

Me töötame teiega selles vormingus, mis teile kõige paremini sobib: salongi külastamine, e-post, WhatsApp või muud sõnumirakendused.

Lepingu Sõlmimine

Pärast kõigi projekti detailide ja mööbli hinna kokkuleppimist sõlmime teiega lepingu. Pärast lepingu sõlmimist luuakse vestlus, kus osalevad kõik teie tellimusega seotud spetsialistid. Saate esitada küsimusi, kokku leppida kohtumisi ja mööbli paigaldust. Vestlus kestab kuni tellimuse vastuvõtmiseni.

Paigaldus

Mööbli paigaldamine toimub tööajal. Tavaliselt võtab see mitu päeva, kuid me pühendame sellele nii palju aega, kui on vaja ideaalse tulemuse saavutamiseks.

Ühendamine ja Kontroll

Paigaldamise järel ühendavad meie spetsialistid mööbli ja tehnikaseadmed sidevahenditega. Meie ettevõtte esindaja külastab teid ka kvaliteedikontrolli tegemiseks ja köögimööbli üleandmiseks teile kasutamiseks. Karimus on koht, kus me teeme kõik endast oleneva, et teie mööblialane unistus saaks teoks. Meile on oluline, et kogu protsess oleks teile mugav ja läbipaistev.