Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /data05/virt3293/domeenid/www.karimus.ee/htdocs/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Itaalia köögimööbel - Karimus Köögid
loading

Tutvu firmaga

Meie filosoofia

Oleme parimad kõiges, mida teeme.

Meie kaubamärk KARIMUS on käibel juba üle 24 aasta. Me tegeleme kliendi soovidega kohandatud köögimööbli tootmisega. Meie arvates on antud tegevusvaldkonnal Eestis suur potentsiaal. Meie köögimööbel on kaunistuseks kümnetele tuhandetele kodudele ning korteritele Eestis, tõendades ikka ja jälle, et Karimuse köök on maja süda.
Me muudame inimeste elu ilusaks, rõõmsaks ja mugavaks, pakkudes isikupärase kujunduse ja laitmatu kvaliteediga tooteid ning asjatundlikku teenindust parimate hindadega. Me püüdleme oma eesmärkide saavutamise poole meie klientide isikliku arengu ja eneseteostuse kaudu.
Meie kliendid on edukad kaasaegsed inimesed, keda keskmine maitse ei rahulda – kes otsivad isikupärasust kõiges. Meie kliendid teavad, et nad võivad tulla meie juurde ükskõik millise ideega, meie aga suudame iga idee väärilise kvaliteediga teostada. Suurem osa klientidest jõuab meie juurde tuttavate soovituste kaudu, levitades edaspidi teavet oma sõpruskonna seas. Me pöörame suurt tähelepanu kvaliteedikontrollile, teenindusele ja garantiihooldusele.
Me seame oma klientidega sisse pikaajalised koostöösuhted lootuses, et meie toodangu kvaliteet ja teenindustase toovad kliendile rõõmu ning meile rahulolu hästi tehtud tööst.

1
2
3
4

Meie ettevõte

Köögimööbel KARIMUS valmib meile kuuluvas tehases Saksa ja Itaalia seadmestikku kasutades – ettevõtte tootmisbaas võimaldab valmistada erineva konfiguratsiooniga komponente ning täita suvalise raskusastmega tellimusi.
Oma maalritöökoda võimaldab meil teostada kõrgeima raskusastmega värvitöid, sh. kõrgläike andmine ja patineerimine.
Kõik meie meistrid on kõrgelt kvalifitseeritud. Paljud neist on pikki aastaid ettevõtte palgal. Uutelt töötajatelt nõutakse kõigi kvaliteedi- ja täpsusnõuete täitmist ning täielikku pühendumist oma tööle.
Meie firmas toodangu kvaliteedile kehtivad sisenõuded on Eesti mööblitootjate enamiku lõikes rangeimad.
Tootmiseks tarvilikke materjale tarnime tuntud ettevõtetelt Euroopas; tarnitavad materjalid on kuulsad laitmatu kvaliteedi ja pikaealisuse poolest.
Iga toode on ainulaadne – see võimaldab teostada järelevalvet kvaliteedi üle tootmise iga etapi vältel ja lõpptulemus on vaba nii nähtavatest kui ka varjatud defektidest.
Ettevõtte KARIMUS spetsialistide jaoks tähendab köögimööbel midagi enamat suurepärase kvaliteediga seadmetest ja materjalidest: me paneme igasse komplekti oma vaimu ja fantaasia, kutseoskused ning aastate vältel kogunenud kogemused – teie jaoks aga tähendab see tõeliselt stiilset ja mugavat mööblikunsti meistritööd oma kodus.

Meie sertifikaatid

Gazel
eu
Koda