Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /data05/virt3293/domeenid/www.karimus.ee/htdocs/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Eliitne köögimööbel - Karimus Köögid
loading

Meie eelised

Juba 24 aastat loob ettevõte Karimus teie jaoks ainulaadset ning kordumatut köögimööblit. Me oleme pühendunud köögimööbli valmistamisele eritellimuste põhjal, pole sellist ideed, mida me teie nimel teostada ei suudaks. Ehkki meie mööblile on iseloomulikud kõrgele hinnatasemele ja kvaliteediklassile omased tunnused, on see hinna poolest endiselt kättesaadav kõigi ostjate jaoks. Meie töö põhieesmärgiks oli ja on teie osturõõmu tagamine ning kiidusõnade väljateenimine.
Me tähtsustame ennekõike töö kvaliteeti, mitte müüdud mööbliesemete arvu. Seetõttu tähendab iga toodetud köögimööbli komplekt meie jaoks arengut ja iga teie märkus väärtuslikku juhtnööri.

MEIE PEAMISEKS EELISEKS on meie töötajad..

Meie ettevõttes ei tööta juhuslikke inimesi. Meil ei ole kaadri voolavust. Meil ei ole konveierit.
Kogu meie personal, olgu tegu disainerite või hooldustöötajatega, koosneb loomingulistest inimestest, kes oma tööd tähtsaks peavad. Meie meistritel (ka kõige noorematel) on oma valdkonnas ette näidata mitmeaastane töökogemus, ning meil on rõõm nentida, et paljud neist on oma elukutse musteresindajad. Asjaolu, et paljud nooremad firmad orienteeruvad oma töös meile kui parimale eeskujule, on piisavalt kõnekas.

MEIE TEISEKS EELISEKS on oma tootmine ja TEHNOLOOGIAD

Oma töös rakendame tehnoloogiaid, mida kasutatakse kõrgema hinnaklassi köögimööbli valmistamisel.

1

Spooniga kaetud puitlaastplaatide ja vaik-kiudplaatide (MDF) osaline kasutamine mööblikarkassi materjalina.. See muudab mööbli oluliselt kenamaks ja pikendab selle eluiga. Tänu mainitud tehnoloogiatele näeb köögimööbel oma tegeliku hinnaga võrreldes tunduvalt kallim välja.

2

Liimitud karkassid. Meie mööbli nähtavatel osadel ei leidu kruvipäid katvaid korke. Me kasutame köögimööbli kõigi välimiste osade valmistamisel liimimistehnoloogiat, mis on konkurentide toodanguga võrreldes selgeks eeliseks. Ehkki liimitud mööbel kuulub kogu maailmas kõrgeimasse hinnaklassi, ei pea teie selle eest sentigi peale maksma.

3

Tehnoloogiad. Pakume köögimööbli välispindade valmistamiseks mitmesuguseid materjale. Samas on meie ESIMESEKS valikuks siiski täispuit (tamm, saar, pöök, kask, pähklipuu, tiikpuu, kirss jne.) Erilise poolehoiu on võitnud klassikalises stiilis valmistatud tooted, mille korral on kasutatud patineerimiseks nimetatavat tehnoloogiat – pindadele antakse vana ja väärikas ilme. Kõnealuse tehnoloogia õppimisel olime esimeste seas, ning on põhjust väita, et tänapäeval pole meie firmale Eestis selle poolest võrdset.

4

Manused ja tarvikud. Me kasutame üksnes Euroopa päritolu avamis- ja sahtlisüsteeme ülemaailmselt tunnustatud juhtivatelt tarvikutootjatelt. Hingedele ja sahtlitele antakse mitme aastakümne pikkune garantii. Tegu on kõrgeima hinna- ja kvaliteediklassi tarvikutega, mis eales ära ei lagune.

KOLMANDAKS EELISEKS – on müügijärgne hooldus.

Meie ettevõte tagab laitmatu garantiiteeninduse. Selle parimaks kinnituseks on Tarbijakaitseametile suunatud kaebuste puudumine.

MEIE PEAMISEKS EELISEKS ON KVALITEET

Pädev personal, kvaliteetsed komponendid, originaalsed tehnoloogiad ja laitmatu teenindus on võrratu kvaliteedi pandiks.

2