Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /data05/virt3293/domeenid/www.karimus.ee/htdocs/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Informatsioon – Karimus köögid
loading

Informatsioon

kuidas köögimööblit tellida

Mõõtke ära tulevase köögi asukohaks olev ruum (mõõte pole tarvis võtta millimeetri täpsusega – neid on vaja köögi ligikaudse sisustuse kindlaksmääramiseks ja esialgse hinnakalkulatsiooni koostamiseks). Mida täpsemad ja üksikasjalikumad on võetud mõõdud, seda lihtsam on ruumi kõiki nüansse arvesse võtta ning neid teie soovidega kooskõlla viia juba esialgses sisekujundusprojektis.

order
prepare

kuidas ruumi paigalduseks ette valmistada

Ruumi seisund ja viimistlus:

  • Ruum peab olema vabastatud vanast mööblist, sanitaartehnikast ja ehitusprügist.
  • Paigalduse käigus on lubatud nõutavate tehnoloogiliste avauste lõikamine köögimööblisse juurdepääsu tagamiseks pistikupesadele, veetorustiku ja kanalisatsiooni ühendustele.
  • Köögimööblisse sisseehitatavate elektriseadmete ühendamiseks nõutavad pistikupesad ja sanitaartehnilised ühendused ei tohi paikneda nende elektriseadmete taga või väljatõmmatavate sahtlite ning konstruktsioonidega kapikestes.

kuidas hoolitseda köögimööbli eest

Kööki nimetatakse maja südameks, ja sel ütlusel on tõepõhi all. Seetõttu tuleb täie tõsidusega suhtuda mitte üksnes köögi kujundamisse ja köögimööbli ning olmetehnika ostmisse, vaid ka nende eest hoolitsemisse. Õiges köögis on mugav töötada ja mõnus puhata. Kui soovite, et teie köök säilitaks pikkadeks aastateks oma esialgse värskuse, tuleb järgida teatud kasutuseeskirju ja pidada kinni üldistest hooldusjuhistest.

care